sobota, 2 maja 2015

New scent's :3

Hej! Już dosyć długo tutaj nie pisałam, ale to dlatego, że była dosyć duża spina, w związku z wszystkimi egzaminami i zaliczeniami, które nota bene, trwają do dzisiaj :( No ale cóż, mamy majówkę i musimy się cieszyć! :DD

Dzisiaj chcę Wam powiedzieć o kilku nowych zapachach, które wypuszczają różne firmy na rok 2015. Zazwyczaj robią to na lato i są to typowo owocowe/słodkie zapachy.
Kilka propozycji :


1. Calvin Klein CK One Summer 2015

CK One Summer 2015 marki Calvin Klein to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, CK One Summer 2015 został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są gin, tonic water, cytryna, skórka cytryny, jagody jałowca i arbuz; nutami serca są anyż gwiazdkowaty, imbir i ogórek; nutami bazy są Żywica bursztynowa, paczula, piżmo i nuty drzewne.

Po pierwsze, bardzo dużo jest tu cytryny. Nie jest jednak tak kwaśna, ani tak wyrazista jak w klasycznej wersji CK One. Więcej w niej jest cukru, a i sam kolor z zółto-zielonego wyraźnie powędrował w stronę ciepłej żółci. Od samego początku pojawia się również niuans bardziej wytrawny i drzewny. Niestety jest również chemiczny. To zapewne jałowiec i drzewne syntetyki.

2. Calvin Klein Eternity Summer (2015)


Nuty zapachowe

Nuty głowy: mandarynka, gruszka, arbuz.
Nuty serca: piwonia, lilia wodna, hiacynt.
Baza: drewno sandałowe, piżmo, biała ambra.

Na początku mamy silną, chemiczną i mdłą nutę owocową. Pewnie to ten arbuz i gruszka. Dalej perfumy tracą moc i stają się totalnie niewyraźnym "kwiatkowcem" z wielką ilością chemicznych nut piżmo- i ambropodobnych. Mimo dużych chęci nie jestem w stanie ich opisać, ponieważ produkt jest wykastrowany ze wszelkich emocji. Ani ładny, ani brzydki...

Eternity Summer 2015 marki Calvin Klein to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Eternity Summer 2015 został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są gruszka, mandarynka i arbuz; nutami serca są piwonia, lilia wodna i hiacynt; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i biała ambra.3. Cartier La Panthere LegerLa Panthere Legere marki Cartier to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, La Panthere Legere został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mathilde Laurent. Nutami głowy są nuty zielone i suszone owoce; nutami serca są gardenia i gardenia tahitańska; nutami bazy są piżmo, mech dębowy, paczula i skóra.

Pantera, ikona Cartier, alegoria kobiecości.
Od 1914 roku motyw pantery towarzyszy jubilerskim i zegarmistrzowskim kreacjom Cartier.
W 2014 roku stulecie pantery, marka Cartier celebrowała nowym zapachem: La Panthere. Kwiatowy i animalistyczny zapach zamknięty w mistrzowsko wykonanym flakonie, w którego sercu przysiadła… pantera.
Duch pantery, lżejszy i uwolniony z bryły szkła. Flakon fasetowany jak diament o powierzchniach grających ze światłem.

Solarny,kwiatowo animalistyczny zapach dla kobiety o wolnym duchu, pełnej pasji… w jej delikatniejszym wcieleniu.
4. Calvin Klein Eternity for men Summer (2015)

Tutaj propozycja bardziej dla naszych mężczyzn :) 

Eternity for Men Summer 2015 marki Calvin Klein to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Eternity for Men Summer 2015został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są nuty morskie, grejpfrut i różowy pieprz; nutami serca są liść figi, cyprys i jagody jałowca; nutami bazy są drewno z morza, Żywica bursztynowa i piżmo.To już wszystko :)
Skusicie się na któreś? 
Macie ulubione zapachy na wiosnę? 


Miłego dnia, Paula :)

4 komentarze:

Hej!
Cieszymy się, że chcesz skomentować ten post.
Pozdrawiamy! ♥