piątek, 5 maja 2017

Brushart face- recenzja!

Heeeeeeeeeej! Ale robi się ciepło, szok! <3 Dzisiaj mam dla Was recenzję gąbka od BrushArt Face
Ja mam ją w odcieniu niebieskim, a zakupiłam ją na stronie iperfumy, aby zobaczyć czy pasuje mi taki sposób nakładania podkładu, bo jednak szkoda wydać koło stówki na oryginał.

O marce Brushart:

Pędzle kosmetyczne BrushArt | BrushArt, jak już sma nazwa sugeruje, zamieni codzienny makijaż w prawdziwą sztukę. Te pędzle zostały zaprojektowane tak, by makijaż twarzy, oczu i ust był doskonały i precyzyjny. Nienaganny makijaż wymaga dokładności przy nanoszeniu, którą pędzle BrushArt zapewniają dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości.Ofertę marki BrushArt tworzy kompleksowa seria pędzli kosmetycznych do każdego rodzaju makijażu. Kolekcja BrushArt Eye obejmuje pędzle do makijażu oczu i brwi, kolekcja BrushArt Face przeznaczona jest do aplikacji różów, pudrów i podkładów, a kolekcja BrushArt Lip została stworzona z myślą o aplikacji szminek i błyszczyków.

Opis:

Gąbeczka do podkładu BrushArt Face zapewni precyzyjną aplikację podkładu! Specjalny kształt gąbeczki umożliwia łatwą i równomierną aplikację podkładu w każdym zagłębieniu. Dzięki temu makijaż będzie wyglądał jak wykonany przez profesjonalistę! Gąbeczkę wygodnie się trzyma i jest bardzo przyjemna w dotyku.

Sposób użycia:

Nałóż podkład na gąbeczkę, a następnie rozetrzyj go na twarzy. Po użyciu umyj gąbeczkę w letniej wodzie z mydłem.


Moja opinia : 

+ WIELOFUNKCYJNOŚĆ. Używam gąbki do nałożenia podkładu, korektora, pudru oraz kremowych produktów do konturowania:bronzera i czasem rozświetlacza (różu używam w kamieniu). Dzięki opływowemu kształtowi i optymalnemu rozmiarowi mogę szybko rozprowadzić podkład (większą częścią, tzw. dupką :P), bez problemu wcieram korektor pod oczami węższą końcówką, tak samo puder. Końcówką można również precyzyjnie nałożyć kremowy produkt do konturowania, a szerszą częścią rozetrzeć. 
+ NATURALNY EFEKT. Dzięki temu, że gąbeczka jest porowata dostosowuje się do skóry z różnymi niedoskonałościami. Precyzyjnie i szybko wpracowuje kosmetyki w skórę, dzięki gąbeczce są w nią pięknie wtopione. Wygląda to bardzo naturalnie, mimo iż na codzień używam sporej ilości kosmetyków.
+ łatwo się czyści, nie odbarwia
+ dostępność
+ miękka, elastyczna, po ściśnięciu natychmiast wraca do pierwotnego kształtu
+ wbrew temu, co często się o gąbeczce słyszy, nie pochłania ona podkładu. Nakładam podkład palcami w paru miejscach na twarz i rozprowadzam Beauty blenderem. Nie zużywam przy tym więcej produktu, niż gdy pracuję pędzlem lub palcami.

Używałyście jej, lub oryginału? :)

Buziaki, Paula :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hej!
Cieszymy się, że chcesz skomentować ten post.
Pozdrawiamy! ♥