sobota, 15 października 2016

Bio Tech białko - fansportsklep.pl

Hej! Dzisiaj mam dla Was recenzję białka od Bio Techa, dokładnie smak orzech, ze sklepu fansportsklep.pl 

Ogólnie uważam, że jest to najlepsze białko, z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Jest niesamowicie idealne. Jeśli chodzi o rozpuszczalność - wystarczy kilka razy potrząsnąć shakerem, a jeżeli dodajemy go np. do owsianek czy jaglanek - nie robią się grudki, tylko idealnie łączy się z masą (przy innych białkach wszystko mi się sklejało i nie smakowało to dobrze).  Smak - tutaj akurat orzech, moim zdaniem naprawdę pyszny, delikatnie może kawowy, na pewno nie jest to smak podobny do masła orzechowego, lecz do orzechów włoskich, delikatnie czuć czekoladę. Kolor jak kolor, jeśli chodzi o ten smak to brązowy, jak orzech. Jest to białko o najlepszym składzie oraz makrosach ever, zaraz sami zobaczycie. Porcja ma 30g i zwiera znikome ilości węglowodanów oraz tłuszczów, same białeczko. Jeśli chodzi o cenę to jest bardzo średnia, jednak
fajne jest też to, że są różne pojemności - 500g, 900g, 2270g, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Kolejnym plusem jest to, że porcja białka ma 25g, a nie 30g czy nawet więcej jak pozostałe białka, dzięki czemu jest wydajniejsze i starcza na dłużej.

JEDNAK NA SKLEPIE CENY SĄ ZANIŻONE, ORAZ NA HASŁO : TANECZNEDUSZE MACIE 10% ZNIŻKI!

Zapraszam serdecznie do zakupów, bo jest to najlepsze białko na rynku - i smakowo i z makroskładnikami, cena świetna (-10% na hasło tanecznedusze)

Buziaki, miłego weekendu :* Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hej!
Cieszymy się, że chcesz skomentować ten post.
Pozdrawiamy! ♥