czwartek, 4 czerwca 2015

Myprotein pancake mix! *.*

Siemka! Nareszcie mamy wolne! 4 dni wolneego, ahh, cudownie to brzmi. Ale jeszcze lepiej : 2 miesiące... No nic, 3 tygodnie i wszyscy będziemy szczęśliwi! :)

Dzisiaj przychodzę z recenzją mieszanki do placków z firmy MyProtein. Jest to proszek (50g), który dodajemy do ok. 150 ml wody, mieszamy i dostajemy ciasto na naleśniki. Rozgrzewamy patelnię i wlewamy ciasto. Mi z jednej porcji wychodzi ok. 2/3 spore pancakesy. Ja wybrałam smak syrop klonowy. Z tego co wiem są jeszcze bezsmakowe i czekoladowe <3

 Jedna porcja ma :
* 191 kcal
*aż 34g białka
*3,2 g tłuszczu
*tylko 6g węgli <3

Skład : 
Maple Syrup Flavour: Protein Blend (31%) (Whey Protein Concentrate (Milk), Milk Protein Concentrate, Egg White Powder), Ground Oats (13%), Flavouring, MCT Powder (Milk), Raising Agent (Sodium Bicarbonate), Sweetener (Sucralose), Emulsifier (SoyLecithin).- Białko o wysokiej jakości 
- Idealny wybór na śniadanie lub jako pożywna przekąska 
- Łatwe do wykonania 

Protein Pancake Mix jest to gotowy wysokiej jakości białko o niskim indeksie glikemicznym. Obejmuje on trzy rodzaje białek (serwatki, mleka i białka jaj), które mogą pomóc w utrzymaniu i wzroście beztłuszczowej masie ciała.Naleśniki białkowe są idealne na śniadanie lub jako pożywne przekąski między posiłkami i zapewniają ponad 30g białka na 50g w porcji.

Jak dla mnie - makro jest meega, smak jeszcze lepszy, smakują najlepiej na świecie. Są bardzo słodkie i mięsiste. Super pasują do masła orzechowego czy syropów. Naprawdę mamy świetny posiłek w mniej niż 5 minut, i looove it! :)
To wszystko na dzisiaj!

Co uważacie o tego typu eksperymentach?
Lubicie pancakesy?

Miłego wieczoru, Paula <3

4 komentarze:

Hej!
Cieszymy się, że chcesz skomentować ten post.
Pozdrawiamy! ♥