poniedziałek, 25 listopada 2019

StylesNails - idealne paznokcie!

Każda z nas lubi mieć ładne, zadbane paznokcie. Chodzimy do kosmetyczki, bierzemy witaminy, odpowiednio się odżywiamy. Zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Na pomoc przychodzi nam strona StylesNails, dzięki której możemy same wykonać cudowne, oryginalne paznokcie.

Codzienna pielęgnacja paznokci - o czym musisz pamiętać?


Podstawową sprawą podczas wykonywania manicure jest dostosowanie długości paznokci do trybu życia. Masz małe dziecko, pracujesz fizycznie, dużo piszesz na komputerze – bardziej praktyczne będą krótsze paznokcie. Długie będą się łamać i utrudniać wykonywanie codziennych czynności. Jeśli twoja praca wiąże się z zachowaniem nienagannego wyglądu, dobrze, jeśli zapuścisz nieco paznokcie i rozważysz trwalsze formy manicure np. manicure hybrydowy lub żelowy. Pielęgnacja paznokci w domu powinna być przede wszystkim regularna. Wykonaj manicure co najmniej raz na tydzień, nakładając świeży lakier w razie potrzeby (na niektórych paznokciach lakier trzyma się 5-6 dni, na innych niestety tylko 2-3).

Do wykonania manicure w domu będziesz potrzebować:
- pilniczek papierowy,
- pilniczek szklany,
- blok polerski,
- cążki,
- drewniane patyczki do odsuwania skórek,
- nożyczki,
- odżywki, lakiery, topy itp.
Wykonanie manicure w domu powinno zacząć się od namoczenia dłoni, co zmiękczy skórki i pozwoli je usunąć. Wiele kobiet robi manicure po wieczornej kąpieli, gdy dłonie już są namoczone.  

Rozpocznij manicure od nadania paznokciom pożądanego kształtu. Skróć je za pomocą twardego pilnika o dużej ziarnistości. Następnie odsuń skórki, wykorzystując do tego drewniany patyczek. Ewentualne zadziory usuń za pomocą cążek. Rób to delikatnie, bo skóra wokół paznokci jest delikatna, nietrudno o uszkodzenia, podczas których może polać się krew. Ważnym krokiem jest zmatowienie, wyrównanie płytki paznokcia oraz jej odtłuszczenie. Możesz to zrobić blokiem polerskim lub pilniczkiem polerującym. Do odtłuszczenia płytki wykorzystaj cleaner. Na koniec nałóż odżywkę, zwróć uwagę, aby była to cienka warstwa. W następnym kroku pomaluj paznokcie lakierem kolorowym. Najlepiej jest nałożyć dwie warstwy, co wydłuży trwałość manicure.  Na koniec nałóż top ochronny, utwardzający, który zapobiegnie szybkim odpryskom. Jeśli jesteś niecierpliwa możesz użyć odżywki szybkoschnącej, która sprawi, że paznokcie będą suche w kilkadziesiąt sekund. Domowy manicure zwieńcz nałożeniem na skórki oliwki.


Nail Art Stickers - dużo oryginalnych wzorów i kolorów 
Naklejki wodne na paznokcie to doskonała alternatywa dla malowanych wzorków czy naklejanych ozdób. Każda naklejka wodna posiada niepowtarzany wzór.
Piękną letnia kolekcja naklejek wodnych to szybki sposób na zmianę monotonnego manicure w wyjątkowe, zjawiskowe dzieło.
Naklejki wodne nadają się do stosowania na lakierach klasycznych, lakierach hybrydowych, żelach uv i akrylach . Kalkomania jest bardzo prostym sposobem na piękne zdobienia. 
Naklejka przeznaczona jest do zdobień lakierów hybrydowych i żeli uv utwardzonych w lampie uv / uv led oraz akryli i lakierów klasycznych - wyłącznie do użytku profesjonalnego.
Tutaj na pomoc przychodzi nam  stylesnails Sticker Decal Set, który jest idealnym pomysłem na prezent na święta w świetnej cenie.


A Wy używacie naklejek do paznokci?
Buziaki, Paula :*


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Hej!
Cieszymy się, że chcesz skomentować ten post.
Pozdrawiamy! ♥