sobota, 28 lipca 2018

Max Factor 2000 Calorie recenzja iperfumy.

Czeeeść! Czy tylko mnie tak męczą te upały? :( Cięzko aż wytrzymać!

Ale nie o tym! Chcę przedstawić Wam jeden z moich ulubionych tuszów.
Mowa tu o tuszu 2000 Calorie od Max Factor

Opis :

2000 Calorie Dramatic Volume to klasyczny tusz pogrubiający Max Factor, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

Maskara 2000 Calorie, dająca efekt potrójnej objętości, porównując z nieumalowanymi rzęsami.  Jest odporna na ścieranie, bezzapachowa. Dobry wybór dla osób noszących szkła kontaktowe i wrażliwych oczach.

Moja opinia :

To jeden z najlepszych tuszów, jakich używałam. Nie skleja,rzęsy nie sprawiają wrażenia obciążonych smolistą substancją, ładnie pogrubia i wydłuża. Czyli dokładnie to, co ma robić. Ma głęboki, czarny kolor i nie potrzeba wielu machnięć szczoteczką, żeby uzyskać imponujący efekt. Jest też bardzo wydajny, nie schnie szybko.

Ten tusz daje mi ładne pogrubienie, szczoteczka, klasyczna, przy umiejętnym tuszowaniu, można je pięknie rozdzielić. Tusz nie rozmazuje się. Szczoteczka prosta, ale pozwala na precyzyjne pomalowanie rzęs. Można osiągnąć bardzo wyrazisty efekt po dwóch warstwach.

Zapamiętałam ten tusz z reklam przy okazji promocji pewnego filmu. Od tamtej pory bardzo chciałam go wypróbować i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Tusz idealny, u mnie nie skleja rzęs, ma świetną szczoteczkę, jest łatwy w aplikacji. Nie kruszy się nawet po całym dniu. Ponadto kolor czarny wygląda jak kolor czarny.

ZALETY:

wydajność
fajny, naturalny wygląd rzęs
cena
kolor
opakowanie
nie skleja rzęs Miałyście go?
Polecacie jakieś tusze?

Pozdrawiam Paula <3


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hej!
Cieszymy się, że chcesz skomentować ten post.
Pozdrawiamy! ♥