wtorek, 16 czerwca 2015

Joop - Miss wild!

Hejka! Dzisiaj zrobiłam sobie wolne :p i  mam dla Was post na temat perfum Joop - Miss wild.

Trochę historii : 

Perfumy Joop! | Joop! - niemiecki projektant Wolfgang Joop ukończył studia psychologi na Berlińskim Uniwersytecie. Firmę Joop! założył w 1968 roku wspólnie ze swoją żoną Karin. W 1970 roku rozpoczął współpracę z domami mody z Francji, Włoch i Niemiec. Pierwszą kolekcję zaprezentował w 1978 roku ale dopiero jego czwarta kolekcja odniosła wielki międzynarodowy sukces. Pierwsze perfumy, Joop! Femme, miały swą premierę w 1987 roku. Ten wyjątkowy, zmysłowy zapach zdobył niesamowitą popularność w Niemczech. Joop! cechuje wyczucie chwili i nastrojów. Ciekawostką jest zapach Joop! Berlin (1991), stworzony dla upamiętnienia zjednoczenia Niemiec.

Joop Miss Wild – zapach o charakterze orientalno – przyprawowym będący damskim odpowiednikiem męskiej kompozycji Joop Homme Wild. Woda perfumowana wykreowana w 2013 roku jest polecana dla uwodzicielskich i odważnych kobiet, uwielbiających przygody. Joop Miss Wild podobnie jak męska edycja otwiera się wyraźną nutą różowego pieprzu, zmiękczoną słodką i kremową wanilią w sercu a dopełnioną rumem w podstawie.
Nuty zapachowe:
Nuty głowy: pieprz
Nuty serca: wanilia
Nuty podstawy: rum

Moja opinia :
Są to dosyć mocne perfumy, które na pewno nie spodobają się każdemu. Mają w sobie to coś, właśnie taką dzikość. Kiedy miałam je na sobie, sporo osób pytało się mnie co to jest, więc przykuwa uwagę innych :)  Nadają się jednak bardziej na letnie wieczory, ewentualnie na zimowe dni, kiedy dzień jest bardziej przymulający.  Jednak wydaję mi się, że nie pasują one do każdej kobiety. Są - tak jak mówiłam - bardzo oryginalne i nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z takimi nutami zapachowymi.

Ocena : 8/10 (cena) :/

A więc to wszystko!
Miałyście te perfumy? Kojarzycie JOOP?

Miłego dnia, Paula :*

2 komentarze:

Hej!
Cieszymy się, że chcesz skomentować ten post.
Pozdrawiamy! ♥