niedziela, 28 września 2014

Guerlain cosmetics! :)

Heeeeeeeeeej! Mamy niedzielę, wydawałoby się, że dzień odpoczynku, chillu... A jednak- jest jeszcze nauka. Oby do następnego weekendu, haha :)

Dzisiaj napiszę Wam o kosmetykach firmy Guerlain ze strony iperfumy. Mają tam naprawdę spory wybór tej firmy.

Kilka słów o firmie:


Guerlain - francuskie przedsiębiorstwo produkujące perfumy i kosmetyki.

Firma przedsiębiorstwa wywodzi się od nazwiska założyciela Pierre-François Pascal Guerlain, który dał mu początek w 1828 roku. Przedsiębiorstwo mieściło się w Paryżu przy ulicy Rivoli nr 42. Guerlain wytwarzał perfumy z pomocą dwojga synów Aimé i Gabriela. Dzięki renomie i znajomościom w wyższych sferach w roku 1840 otworzył sklep przy ulicy Rue de la Paix nr 15.

Pierwszym sławnym zapachem, który powstał w przedsiębiorstwie Guerlain był Eau de Cologne Impérial (1853).

W roku 1850 wprowadził do produkcji perfum składniki syntetyczne. Guerlain zdobywał coraz większy rozgłos wśród osób majętnych, arystokracji i w kręgach dworów królewskich i cesarskich w Europie.

Jacques Guerlain stworzył Vol de Nuit (1933) jako hołd Antoine de Saint-Exupéry i lotnictwu francuskiemu. Ode (1955), kwiatowe perfumy były ostatnim dziełem Jacques'a Guerlaina, przy tej kompozycji pomagał mu jego wnuczek wtedy 18-letni Jean-Paul Guerlain. Stał się on kolejnym głównym perfumerem przedsiębiorstwa Guerlain. Nie mniej utalentowany jak jego poprzednicy, stworzył kolejne kompozycje, które ugruntowały pozycję firmy wśród najlepszych światowych producentów perfum: Vétiver (1959), Habit Rouge(1965), Nahéma (1979), Jardins de Bagatelle (1983), Samsara (1989), Héritage i Coriolan.

W 1994 roku Guerlain został wykupiony przez francuski holding LVMH i w skład zespołu weszli perfumiarze spoza rodziny.


Kilka propozycji :

1. Guerlain Terracotta Light

Wspaniały puder mozaikowy, składający się z 5 odcieni. Zmieszane ze sobą nadają skórze piękny, naturalny blask i delikatny efekt opalenizny. Rozświetla i brązuje pielęgnując przy tym cerę. Dostępny w 4 wersjach - 1 jaśniejszy `dla blondynek`, 2 ciemniejszy `dla brunetek` oraz w wersji 01 i 02 z późniejszej edycji.
2. Guerlain Shine Automatique

Najnowsza propozycja pomadek Guerlain to nawilzajace pomadki o lekkiej transparentnej formule i soczystych kolorach rozswietlonych delikatnymi drobinkami.
Efekt? Usta sa miekkie, gladkie, naturalnie rozswietlone w wibrujacych kolorach!!! 
Shine Automatuque Hydrating Lip Shine dostepne sa w nastepujacych 12 odcieniach:
200 Sous Le Vent 
201 Vague Souvenir
202 Mi-Mai 
220 Pour Troubler
221 Rouge de Damas
240 Pamplelune
260 Jardin de Bagatelle
261 Rose Imperial 
262 Extrait de Rose
263 À La Parisienne
264 Rose Pompon
265 Pao Rosa 


3. Guerlain Parure Gold

Luksusowa linia, stworzona z myślą o skórze zmęczonej, poszarzałej i zestresowanej składa obietnicę spektakularnego odmłodzenia i rozświetlenia. Wykorzystane złote pigmenty rozświetlające o dwustronnej, mikroskopijnej strukturze ożywiają skórę, korygują miejsca zacienione, niedoskonałości i kolor, a koktajl aktywnych składników skutecznie pobudza zmęczoną i pozbawioną energii cerę. Złoto przyciąga i odbija światło nadając twarzy promiennego, naturalnego wyglądu. Zawarty w produkcie wyciąg z mirry połączono z peptydami o właściwościach liftingujących i wygładzających, które restrukturyzują i ujędrniają. 


4. Guerlain Parure de Lumière

Lekki, rozświetlający podkład, którego pigmenty dynamizują skór. Ma lżejszą konsystencje niż krem, dzięki czemu daje efekt odprężonej i świeżej cery. Podkład ma nie tylko kryć mankamenty skóry czy perfekcyjnie rozświetlać buzię ale i dbać o jej prawidłowe nawilżenie. Za nawilżenie odpowiadać ma woda morska bogata w minerały i pierwiastki śladowe, m.in. mangan i krzem, a za rozświetlanie - znane nam z meteorytów pigmenty o specjalistycznej nazwie Prisma Light 360. 
5. Guerlain Precious Light

Korektor rozświetlający i wyrównujący koloryt cery. Rozjaśnia cienie, chroni przed wolnymi rodnikami. Może służyć do rozświetlenia czoła, kości policzkowych, łuków brwiowych. Ma zapewniać świeży, rozjaśniony i promienny wygląd cery.

Aplikator w formie pędzelka ułatwia precyzyjne nakładanie. 

Można używać rownież na podkład.


Na dzisiaj to tyle :) 

Miałyście do czynienia z tą firmą?
Jak Wam mija niedziela?

Ja lecę do rodzinki,miłej niedzieli!
Pozdrawiam, Paula :*

6 komentarzy:

Hej!
Cieszymy się, że chcesz skomentować ten post.
Pozdrawiamy! ♥